Lukker 03/12-2024 18:00:00
AC-Delco boreskruemaskine med 2 batterier og lader
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
120 ruller gaffa-tape, Nashua 48 mm. x 55 meter x 228 UM (ubrugt)
30cm klapskovl med FINN rotor. Der er brugsspor og steder med slid dom ved materiel af denne type.
England. Tjeneste. 6 gamle auktionslot med stemplede mærker. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK
2 STK. Inspektionskamera med LED lys. Til Android telefoner samt PC. (Ubrugt)
Rawlplugs 8 x 50 mm, 450 stk.
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Cirkulær opsats af sterlingsølv, åben stamme smedet med stiliserede blade og bær. Georg Jensen 1925–1932. Dessin 234 B. Vægt ca. 227 g. H. ca. 8,3. Diam. 12.
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Skænk af eg, opsat på medestel. Front med to foldelåger med beslag af messing. Interiør af eg med hylder og udtræksbakker. Model BM 57. Formgivet 1957. Udført 1960–1970'erne hos P. Lauritsen & Søn. H. 90. B. 138,5. D. 50. Litteratur: Mobilia 1957.
Dan filter 2 stk. Se info på billede. Ubrugt.
1 bt. Vieux Château Certan, Pomerol 1998 A (hf/in).
BUDT 1150,- DKK