Lukker 01/12-2024 19:10:00
Står i 6740 Bramming. Stikkontakter med afbryder til kraft. Urugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Alliance safirring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige carréslebne grønne safirer på i alt ca. 4.80 ct. Vægt ca. 5 g. B. 5 mm. Str. 56.
BUDT 1700,- DKK
Palle handelsvare
Byzantinske kejserdømme, Heraclius, 610–641, 1/4 Siliqua, Ravenna, 0,39 g, Sear 907, DOC 281 Ex. Professor Niels Hannestad
Vandvarmer system årg 2018, 400v, 16 amp, 50 hz, på kraftig stativ, H 200 cm.
3 bts. Gevrey-Chambertin 1. Cru “Les Combottes”, Domaine Georges Lignier 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Charles Keith Miller (f. 1836, d. 1907) Skibsportræt af “Lintrathen”. Sign. monogram 1876. Olie på lærred. 62×92.
BUDT 91500,- DKK
Flot ny trailer med rampe. Kasse til opbevaring foran. Lorries TMP 2700 - Lasteevne / Capacity 2.033 kg
BUDT 18750,- DKK
John Milne Donald (f. 1819, d. 1866) Skovparti med et mindre vandhul. Usigneret. Olie på træ. 31×53.
BBQ offset smoker grill. Klassisk udformet amerikansk BBQ. Grillen er bygget omkring selve røgkammeret som giver rigeligt plads til low and slow cooking/smoking. Ubrugt.