Lukker 04/12-2024 19:05:00
Alliance safirring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige carréslebne grønne safirer på i alt ca. 4.80 ct. Vægt ca. 5 g. B. 5 mm. Str. 56.
2 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). Owc.
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
RYDE. Lap VI. Albumside med 2 fine breve [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
HØJTALER, KTS-1200 med mikrofon.
KNIVSÆT med drejefod, 8 dele.
Dørkplade i aluminium, skridsikker. Mål: 125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
1870. 3 sk. 1.tryk. Usædvanligt farvefriskt eksemplar [ 17a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PU montagehandsker i størrelse 10. Bemærk der 120 par i kassen.
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Hitachi/Hikoki slagboremaskine, DV22V ubrugt
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 Owc.
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. (ubrugt)