Lukker 01/12-2024 19:11:00
Står i 6740 Bramming. Spots, 4 stk. Fra Lumission. Model INVERSO150. Hvide. Ubrugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Brandslange 20 meter med 3" stortz koblinger. Ubrugt
2 søjlet Stenhøj autolift, 3,2 T, årg 1999, med 4 arme, styreboks, standen er ukendt
BUDT 3100,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1499kr , ubrugt
Transport bredden og længde er målt med skovlen afmonteret. Byder står selv for afmontering af læsseskovlen. Sælger kan hjælpe med at læsse de Liebherr L580 - 26 ton
BUDT 107500,- DKK
Jan Voss (f. Hamburg 1936) Uden titel. Sign. Voss 75. Olie på lærred. 65×92. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 11500,- DKK
Stort knivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. 8 stk. knive, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Står i 6740 Bramming. 4 stk. spotlamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6740 Bramming. Kabler - bl.a. styrrekaber, telekabel, ledning mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Diamantring af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.88 ct. Vægt ca. 7,5 g. B. 9 mm. Str. 59.
Effektiv maskine der er ikke er i brug mere, og derfor skal sælges. Joskin JOS 32 - Græsnedfælder
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Svejse og skærebrændersæt, med slange, manometere, håndtag, tilbehør, nyt og ubrugt