Svejse og skærebrændersæt, med slange, manometere, håndtag, tilbehør, nyt og ubrugt
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Tre barok snusdåser af henholdsvis bjergkrystal med montering af sølv, oval slebet form L. 6 cm, og agat, skjoldformet L. 5,5 cm samt mosagat, profileret form L. 7,5 cm. Sølvet ustemplet. 18/19. årh. (3)
1906. Spændende side fra gammel samling med flere gode prøvetryk mv. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. knivsæt bestående af 4 knive samt 2 stk. skærebrætter (ubrugt)
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
Hele Verden. Udvalgshæfter. Junior flyttekasse med udvalgshæfter inkl. bedre fra Danmark, Norge og bl.a. noget Brasilien. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens og Hans kongelige Højhed Prins Henriks guldbryllup 2017 (G.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd med guldstribe - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 10. juni 2017 medfølger.
Står i 6740 Bramming. Reol med 5 sektioner - 12 stk. ben (H: 198 cm) og 40 stk. hylder som måler 39 x 92 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Safir- og rubinarmring af 14 kt. guld prydet med dråbeformet safir og rubin. Vægt ca. 17 g. Front B. 8 mm. Indvendig diam. ca. 5,9 cm.
96 dåser kæde/wire-olie, AC200 á 400 ml. (ubrugt)
Nylund & Krebs' keramiske værksted (senere Saxbo) Vase af stentøj dekoreret med brune og blåsorte fugle- og blomstermotiver på hvid og lysegrå base. Udført hos Nylund & Krebs, 1930–1937. Mærket 21. H. 25. Diam. 15.
- Extension længde: 5,0 meter. - Ekstra bredde mulig. - Ekstra stærke slidsker medfølger, se billeder. - 4 aksler - 16 hjul. ABC Lider Lowbed LDR4A - model B - Video!
BUDT 257000,- DKK