Lukker 01/12-2024 19:21:00
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
MOTORSAV, Boxer 52cc.
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1800mm. Ubrugt
2000 M12 låsemøtrik
LELY Rundballe presser Model RP535 Master. Årgang 2011 40 baller presset siden sidste service. Inklusive Snitter Kammer kan man indstille på, max 180 cm PTO medfølger Computer medfølger
"Minny 20" gulvvasker med indbygget lader
Per Damm (f. 1929, d. 2008) Uden titel. Sign. Per Damm 62. Olie på lærred. 66×96. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Fransk kommode af mahogni indlagt med lister af lyst og mørkt træ, plade af Breche d'Alep marmor. Emprie form, 19. årh.s slutning. H. 90. B. 100. D. 46.
Ca. 65 stk Groovy Krus
Specialbygget kabine til at vaske hunde. Velegnet til hundekennel - eller som vaskeautomat til hunde. Forberedt til Mobilepay, der skal bare oprettes konto hos udbyder. Der kan også følge møntautomat med. Ny tørremaskine (føntørrer) følger med.
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) ”Sphere” dobbelt-radet halskæde af sterlingsølv prydet med talrige aquamarin perler og talrige ferskvandskulturperler og hægtelukning. Perlediam. ca. 7–12 mm. L. ca. 110 cm. Designet af Regitze Overgaard. Æske medfølger.
BUDT 1350,- DKK
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK