Lukker 26/11-2024 08:15:00
Hemmabyggt Lyftok för gafflar Mått: Längd 3000mm Bred 2250mm Höjd 500mm 6mm gods i balkarna Lasthjälp finns på plats
Afhentes: Mora Dalarna, Sweden (via Google Maps)
HODDE. Meget pænt stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt maler, 17. Årh. “Joannis Calvinus”. Portræt af Jean Calvin (1509–1564). Usigneret. Olie på træ. 20×17,5. Verso spor af laksegl.
Ege tæppefliser - 4 kasser og 4 forskellige modeller. Epoca Classic ECT350dust / green af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 d steelbl af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 l. grey af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 beige af 4,608 m2. Total ca. 17,4 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Tipstempel er defekt. Kel-Berg Container trailer
Rigtig fin lastbil i god stand til en meget fair pri MAN TG M 18.240
BUDT 30000,- DKK
Impulse fuel cell paslode IM350 Gaspatron. Ubrugt.
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2012 A (hf/in). Owc.
48 dunke olie, Sunoco Gold 5W40 Syntur á 1 liter (ubrugt)
4 stk fodervogne 3-hjulet.
Chanel “Classic Double Flap” taske af blåt quiltet læder med gyldne beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med fire indvendige lommer og blåt læderfor. H. 16 x B. 25 x D. 6,5 cm. 2019. Authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.