Lukker 27/11-2024 08:29:00
Rigtig fin lastbil i god stand til en meget fair pri MAN TG M 18.240
BUDT 30000,- DKK
Afhentes: Zone 5 København (via Google Maps)
Billy Goat Løvsuger Model TR1304HEU
VAREBIL/MANDSKABSVOGN, NISSAN NV400 2.3 dCi 165. 1st. Indreg: 27-07-2015. Synet: 03-08-2023. Km-tæller viser: 174917. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Opal- og diamantbroche af 18 kt. guld prydet med talrige opaldubletter og fire brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.12 ct. Farve: G-H. Klarhed: VS.. Vægt ca. 18,5 g. Diam. 4,3 cm. Æske medfølger.
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Katana i Shirasaya med Koshirae og papirer med tidlig signeret Edo klinge af Kanataka ca. 62,5 lang med tydelig Hamon og to huller i anglen. Med klingen montereig med grebet beviklet med hvidt bånd med Kiku Gata Tsuba og sortlakeret skede.
1864. 2 sk. (1870) linietakket 12 1/2. Pænt postfriskt mærke. [ 11A ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Mascot arbejdsbukser C51. 2 par langebukser se info på billede. Se info på billeder. Ubrugte
BUDT 175,- DKK