Lukker 03/12-2024 19:38:00
BUDT 16500,- DKK
30cm klapskovl med FINN rotor. Der er brugsspor og steder med slid dom ved materiel af denne type.
Lyngby vaser 3 stk. i farven sort. Mål 12, 10 og 8 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
Værkstedsbord med spildbakke, på hjul, 1220x800x1060 mm, usamlet i kasse
Funktionsdygtig. 30cfm / 5.5kw 152kg 7.5bar 1440rpm
VEMMELØV. Flot stjernestempel på 8 øre, tofarvet, på konvolut. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 80 stk. ringbind i 3 farver (ubrugt)
STORT værktøjssæt i trolley med to topnøglesæt, ringgaffel nøgler, skruetrækkere, tænger mv. 599 dele. Ubrugt
Ca. 55 stk Glaskander med mønster
MØTRIKSPÆNDER, BATO, 3/4 lang hals.