Lukker 03/12-2024 20:03:00
Franz-Josef Schulte Et par lænestole betrukket med brunt skind, opsat på ben af stål. Formgivet 1987. Model DS 23. Udført og mærket hos De Sede, Schweiz. (2)
Merete Hansen (f. Holbæk 1940) Opstilling. Sign. MH. Olie på lærred. 100×77. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Le Pin, Pomerol 1988 B (ts/us). Sourced from a temperature controlled cellar
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Vase af stentøj, forside modelleret med kvindemotiv i relief. Dekoreret med brunlig glasur med grå elementer. Sign. monogram, 62. H. 15.
Galvaniserede stolper / profilrør velegnede til opsætning af hegn og lign. Måler ca. 1500 mm. i længden samt 80 mm. i bredden og ca. 2 mm. i godstykkelse. Der kan forekomme mindre kosmetiske fejl i galvaniseringen. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. !!Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger.
Danmark. Parti i 3 store flyttekasser fra realisation med stor samling årbøger incl. nyere, mange årsmapper, prestigemapper og meget andet, bl.a. mønter ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Olietryk tester 0-500 PSI/35 Bar. Inkl. Div. Adaptere. Ubrugt
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Märke: Pirelli Modell: TM 800 År: Okänt Antal: 1st Dimension: 540/65 R38 Mönsterdjup: (Se bilder längst bak i bildserien) Skick: Begagnad, inga kända fel.
8 stk Hjulafskærmning til DAF
- Har noget rust. - Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11.2. - Bemærk, at er model "N" for narrow! - Styretøj går noget stramt og styreled skal smøres / Skifte Kubota m 8540 N-C - 2,5 ton - smal model / "Narrow" tractor! - Kun 1187 timer / Only 1187 hours
BUDT 88000,- DKK