Pablo Picasso, efter

Lukker 03/12-2024 20:19:00

Pablo Picasso, efter Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 76×50. Uindrammet. Litteratur: Czwiklitzerer, Pablo Picasso Plakate 1923–1973", nr. 390.