Lukker 24/11-2024 19:00:00
Ny likeretter selges, stått på kaldt lager siden den var ny. Input 230/400 og output 110V, 8kw ytelse. Mulig visning etter avtale: Visningsdato: 27.11.2024 Klokkeslett: 09.00
1938. 5 øre, type I. Nedre marginalblok nr. 700 i postfrisk kvalitet. [ 2 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Parti fra en strand med mørk himmel. Sign. Carl Locher. Olie på lærred monteret på træ. 20,5×29.
Traktor Renault MWM D 227-6, 6 cyl, fornuftig pæn stand, har været startet og kørt her på pladsen, lys, lift, hydr. Udtag i bag
BUDT 16000,- DKK
6 bts. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Hele Verden. Parti i 4 flyttekasser med diverse samlinger, lagerbøger, tilbehør, kartotek, FDC osv. Mest fra Danmark og Norden. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1150,- DKK
Galvaniseret materiale skur, b: ca. 300 cm, h: ca. 220 cm, b: ca. 220 cm. Tænger til nyt gulv samt dør skal rettes.
Simon Simonsen (f. München 1841, d. København 1928) Kystlandskab med kvæg. Sign. Simon Simonsen 1896. Kul på papir. Monteret i bred skønvirke ramme af udskåret træ. Lysmål 81×141.
Kinesisk xiangmu ruyi scepter L. 29 cm samt en kopi af en tuschplade betegnet 1770, 17×9 cm. (2)
Som ny! En meget godt ivaretatt og pen maskin. En eier og en bruker fra ny. Pent brukt til grøftearbeid ved vei. Maskinen har full service historikk hos godkjent Kobelco verksted. Selges med 1 stk graveskuffe og 1stk pusseskuffe. Encon Rotortilt Makin 3D maskinstyring https://www.maskinstyring.com/makin-3d-2?srsltid=AfmBOooZfPUwpGrKRhXCuZFfyDcnhhSgrJ1dsoqE68o3LR7U0KFYIRV8 Sentralsmøring Led takbjelke , 2x blitzere bakover , Led Arb-lys Maskinen er klar for rask overlevering. Godkjent fram til Mars 2025 Transport: L: 753 B: 259 H: 287 cm. Med forbehold om feil i annonsen.
Stor Hunger Bremse afdrejer, 380v, med lidt tilbehør