Buckley Macgurrin (f. 1896, d.

Lukker 03/12-2024 20:32:00

Buckley Macgurrin (f. 1896, d. 1971) “River Crossing” 1957. Sign. Buckley Macgurrin 57. Olie på plade. 51×71.