Lukker 03/12-2024 21:08:00
Dansk møbeldesign Sofabord af palisander på medestel af forkromet stål. Udført og mærket hos Jason Møbler. 1960–70'erne. H. 38. L./B. 80.
10 ubrugte 2" kuglehaner
BUDT 3300,- DKK
Ca. 99 stk Æggebæger Hvide
Gravemaskine Takeuchi TB 125, med 30 cm skovl, hydr. Udtag på arm, engcon skifte, timer 9805, Årg 2009, s.nr 12519560, overskudsmaskine, har kørt her på pladsen
BUDT 18500,- DKK
5 svejseender for teleskopcylinder med kugleende
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål samt magnetisk knivholder. Kokkekniv, 2 stk. Santokukniv samt utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
4 stk. sammenklappelige solsenge, lette og nemme at medbringe.
Knækstyret gummiged, Jungby L20 - årg. 2009 - stelnr. 2548 - timetæller viser ca. 15329 timer (mangler luft i venstre baghjul)
BUDT 151000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
Kører og starter. - Bemærk den fine stand når man kigger på aldere Deutz D 5505
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) “Magnolia”. Kaffeservice af sterlingsølv med let hamret overflade. Bestående af en kaffekande, en sukkerskål samt en flødekande. Kaffekande og flødekande med stjerthanke af udskåret elfenben. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 2C (kaffekande og sukkerskål) og 2B (flødekande). Formgivet 1905. Samlet vægt 990 g. H. 5,8–20. (3)
Koldvandsautomat med direkte vandtilførsel