Lukker 27/11-2024 07:11:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Keestrack Front Keestrack Frontier
BUDT 239000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
1884. 20 øre, 13.tryk, pos. A68 med ISOLERET SMÅ HJØRNETAL. Attest Nielsen [ 36x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Liften virker som den skal. Her får du en lift, der der nem at transportere og nem at bruge. Kan løfte 600 kg. minimum 6 meters højd HEFA HY600-1 - Med trækkrog / with hook
Salgsstativ med 13 varmebehandlet krystaller og 5 smukke fluorite klynger. samlet værdi 2260,-
Hel og Halvpaller, 25 stk Hel EUR paller + 12 stk. Halvpaller
96 stk Glasstager Fyrfad 5 cm
Porto. 1921–55. Komplet samling Portomærker i 4-blokke i generelt nydeligt mærke- og stempelkvalitet. Desuden side med Gebyrmærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
50 Rigsbankdaler 1814, Christiania, No. 58874, Wium III, Sieg 8, NP A76, Pick A15, skader ved blindstempel, skrift på revers - sjælden.
Svejsehjelm "Fire" med automatisk nedblændning, justerbar. Ubrugt
Et par kinesiske ovale spillebrikker af hardwood L. 4 cm samt et to-rumsbæger af bambus med låg af hardwood L. 10 cm. 19/20. årh. (3)
Gallakjole fra ophørt butik str: 36 vejl pris 2100kr , ubrugt
Motionsur, sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugt