Lukker 15/12-2024 14:36:00
1884. 20 øre, 13.tryk, pos. A68 med ISOLERET SMÅ HJØRNETAL. Attest Nielsen [ 36x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gerda Wegener (f. Hammelev 1886, d. Frederiksberg 1940) “Globéol Liquide”. Sign. Gerda Wegener. Pen, blyant og vandfarve på papir. Lysmål 37×45.
Søjleboremaskine + elektrodesvejser/optøningsapparat
1919. Chr.X, 10 øre, rød. Variant “FORLÆNGET EGEBLAD”. Sjælden og meget undervurderet variant. Postfrisk. AFA 2.400 [ 1y ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Halskæde af 14 kt. guld prydet med grøn og hvid emalje. Vægt ca. 7,5 g. L. 45 cm.
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1762 W/K, H 22E
Brusesæt Hansgrohe myselect E vario sæt, 3 stråletyper, håndbruser ø 110 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde og bruseholder. Ubrugt
NAKIRIKNIV, 18 cm knivblad. Udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JCB 8085 ZTS - Minigravemaskine / mini excavator 8 ton - Vide JCB 8085 ZTS - Minigravemaskine / mini excavator 8 ton - Video !
BUDT 112000,- DKK
2 bts. Mg. Chardonnay, Santa Barbara County, Sandhi 2021 A (hf/in).
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj. Ubrugt.
Pæn gravemaskine med standard graveskovl. Kæderne på undervognen trænger til at skifte Doosan DX340 LC-5 - 37 ton
BUDT 302000,- DKK