Lukker 27/11-2024 07:15:00
ABC RP 3013-50 - Euro Shatal - 195 kg
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
4 enheder bjælke vibrator til beto Dynapac Vibrator - 4 - 6-7-8-9 M.
Sållduk Modell: 2000x900 Rostfri Antal & storlek: 20# 6st rostfria 9# 4st rostfria 2st 2x10 rostfria Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick
LUNDBY. Lap VI på brev med 8 øre tofarvet og brevkort fra Tyskland [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
hydrauliktank
Hængelås, 40 stk.
AC-Delco boreskruemaskine med 2 batterier og lader
Med Leica GNSS 3D GPS navigtioD Hitachi ZX250 LC-6 - 26 ton - Engcon Rotortilt - GPS Leica
BUDT 331000,- DKK
Bukkelfad af fajance, dekoreret i mangan og gult med figurer og blomster. 18. årh. Diam. 35.
Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.
Dvs. butiks trådnet med mange ophæng
Kinesisk skål af porcelæn, ottesidet form, dekoreret i emaljefarver med blomster i vaser og potter. Tongzhi seglmærke 1861–1875 og fra perioden. H. 8 cm L. 20,5 cm B. 17,5 cm.
Med skovvogn på 4 til 7 meter og FMV 350 kran. Ekstra grap 90 x 55. Punkterfri hju Fendt Farmer 308 LSA - 4 ton - Video!
BUDT 47000,- DKK