Lukker 27/11-2024 08:13:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Vezeko R2b1x - Mandskab og toi Vezeko R2b1x - Mandskab og toilet
BUDT 50500,- DKK
4 stk. 20" alufælge til Audi med 295/40 R20 dæk på. Dæk trænger til udskiftning. Men fælgene er pæne. Trænger til rengøring. Audi Fælge med 295/40 R20 - 4 stk.
Natascha Trolle Et par aquamarin- og diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med brioletteslebet aquamarindråbe, en rosenslebet diamant og tre brillantslebne diamanter. L. 25 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
32 stk. gipsfigurer 16cm komponister. Ubrugt.
Fransk regence armstol af nøddetræ, rigt udskåret med bladværk, betrukket med kelimvævet betræk. 18. årh. Samt bord af egetræ. Regence form. 20. årh. H. 58. Diam. 57. (2)
BUDT 13500,- DKK
1922. Udstillingsplanche med brev fra Lithauen til Vejle. Rammestempel “INDGAAET MED MANGEL AF FRIMÆRKE” og håndskrevet “Vejle Postkontor 24/3–25”. Eneste kendte [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 5750,- DKK
Velholdt maskine. - Bemærk kun 2.600 timer. - kun 8.000 k Hydrema 912 ES - Multitip
BUDT 410000,- DKK
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "sølv/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)