Lukker 26/11-2024 11:00:00
32 stk. gipsfigurer 16cm komponister. Ubrugt.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling 8660 Skanderborg (via Google Maps)
- Stensballe sneskraber. - Fejekos Massey Ferguson 1010 Fejekost og sneskraber. - Video !
BUDT 26500,- DKK
Hugo Grün Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,50 ct. Vægt ca. 2,8 g. Str. 52.
Værktøjskuffert med diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
Grip med dubbelt B27 fäste - Fungerande vid senaste användning men ej använd på flera år - Manuellt skoplås under för att kunna sätta skopa under Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Peter Ølsted, efter, 19. årh. Parti fra Dalby Mølle ved Kolding. Sign. A. Berg 1859. Betegnet på bagsiden af blændrammen Copie efter en studie af P. Ølsted. Olie på lærred. 35×50. Uindrammet.
Ca.108 stk Fyrfadstage model Åkande H 4 cm
Turistbus med toilet. Går godt i motor. Kobling defekt. Skal hentes på fejeblad eller bugseres væ Mercedes Integro 0-550 627 - Turistbus med toilet / Tourist bus with toilet
BUDT 16750,- DKK
Der er lavet service og repationer på maskinen for mere end 100.000Danske kroner, (bremser, vandpumpe, drivlinje mm)regninger kan fremvises Ljungby L10 - Vægt / weight 12 ton
BUDT 113500,- DKK
84 dåser røgalarm testspray á 250 ml. (ubrugt)
Ringskraldenøglesæt 22 dele i kuffert. Ubrugt.
DÆK/FÆLGE. Continental/Goodyear str. 205/65 R16. I alt 4 stk.
Burmesisk half moon betel-æske af sølv, rigt drevet i relief med fugle, bladværk og ornamentik. Mærket med hare under bund. Vægt ca. 126 g. 19. årh.s slutning. H. 4. B. 10.