Lukker 27/11-2024 10:04:00
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 10
IWC Aquatimer af stål, Ref. IW356802. Mekanisk værk med automatisk optræk, kaliber 30110. Sort gummirem med c-spænde. Ø 44 mm. 2012. IWC æske, manual, servicebevis fra Ole Mathiesen 2019 og certifikat fra 2012 medfølger.
Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.) Et sæt på seks spisestuestole af palisander, ryg med fire horisontale sprosser. Sæder betrukket med sort læder. Formgivet 1964. Udført hos Sorø Møbelfabrik. (6)
Metallbandsåg TCM Helautomatisk - Fullt fungerande vid senaste användning - Har stått i ca ett år - Kapacitet upp till ca 320 mm runt - Går att gersåga med - 3- fas - Mått ca (LxBxH) 260x200x170 cm Lasthjälp finns att tillgå mot ersättning men måste bokas i god tid innan upphämtning
5 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1990 A-A/B (bn). Owc. Sourced from a temperature controlled cellar
Dansk møbeldesign Skænk af eg med fire låger med rektangulære fyldninger. 1970'erne. H. 85. L. 200. D. 44.
Mål: LxBxH: 160x80x72 cm.
Jardiniere af fajance, oval form med gennembrudte sider, modelleret med to åbne hanke, dekoreret i blåt sopra bianco. Rörstrand, 19/4. 1773. 22×27 cm. Litt.: Arvid Bæckström, Rörstrand och dess tillverkningar, Stockholm 1930, fig. 124.
Dansk snedkermester Øreklapstol med ben af bejdset eg. Sædehynder, sider og ryg betrukket med patineret brunt, farvet skind. Udført ca. 1940'erne.
BUDT 93500,- DKK
Indien. Ringbind med forsendelser fra Indiske stater. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
5 stk fejemaskiner 3 stk Ferrari 1 stk bertolini 1 stk bcs Alle defekte 1 stk saltvogn epoke
Mål: 78x41x124 cm