Lukker 27/11-2024 11:08:00
Dobbelt Valset Bredbåndspudser inkl. soft starter, Cyklon Spån sug og 20 fods containere. Hele maskinen inkl. udsugning kan pakkes sammen i containeren. ca. 30 bånd medfølge DMC L95/RP-S - Divisione Meccanica Castelli
BUDT 20250,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Elværktøj, Makita, borehammer, vinkelsliber, hammer, stiksav
Står i 6740 Bramming. Diverse pærer. Mange forskellige udgaver og størrelser. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOM
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) “La déroute”, 1962. Sign. Alechinsky samt sign. på bagsiden Alechinsky XI 1962 med titel. Olie på lærred. 130×97. Udstillet: “CoBrA 60th Anniversary”, Galleria MOdenArte via Toscanini, Modena, Italien, 1. december 2008–14. februar 2009. Proveniens: Privatsamling, Holland. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6740 Bramming. 4 stk. spotlamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
RINGSKRALDENØGLESÆT, Metallo, 22 dele.
3 stk super smarte borde som kan sætte under sofaen eller ligende, ubrugt i kasse
Akku-fedtsprøjte, Kabi 19,2V m. 1 batteri, 1 lader (ubrugt)
Siri Kollandsrud (f. 1963) Uden titel. Sign. på bagsiden Siri Kollandsrud 1998. Akryl på lærred. 56×45 Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 210,- DKK
LED LYSARMATURER, 30 stk. 96 watt, 60 cm. Ubrugte.
El start virker ikke, men starter i første forsøg. Bomag - 253 kg
BUDT 7750,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Makita rundsav - 5103R. Ø: 270 mm. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS