Retrade.EU

Mercedes-benz Vito varebil /

Lukker 27/11-2024 10:00:00

Mercedes-benz Vito 111 Cdi varebil. Der er tydelige brugsspor, steder med almen slid og fejl, som ved brugt materiel af denne type og alder. Revne i forrude. Stram i gearskift. Venstre bagdør sidder fast. Dårlig i knappen til at køre rude op/ned i førerside. Mangler luft i venstre forhjul. Motorlampe lyser. Skade på skærm under højre forlygte, dog uden indflydelse på kørsel. Testet ved gennemgang. Starter og køre. Registreringsattest medfølger. Nummerplader medfølger ikke.