Lukker 05/12-2024 19:44:00
12 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2006 A (hf/in).
Omega Armbåndsur af stål, ref. 2639–13. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 266. 1952. Præget læderrem med C-type spænde af stål. Ø 36 mm.
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
2 stk. 72 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 24 stk. 3 watt Philips LED chip. 10 - 48 volt. Ubrugte
136 visninger
3 stk Dobb. Kogeplader samt 2 stk Enkelt kogeplader 230V
Kæmpe skruetrækker og bitz sæt, mange dele, ubrugt
Jeppe Hein (f. København 1974) “Frequency Watercolours (D) #5”. Sign. på bagsiden Jeppe Hein 2013; titel på label fra Jeppe Hein Studios, Berlin. Akvarel på papir. Bladstørrelse 75×75. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Anton Rooskens (f. Griendtsveen 1906, d. Amsterdam 1976) “Figures in landscape”, 1972, No. 483. Sign. Rooskens 72 samt sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 81×65. Proveniens: Court Gallery, København. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet fra ovennævnte i 1972. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 pakker med 12 dot hansker i hver, ubrugte
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Dieseltank på 430L med pistol og pumpe. Kingspan 430 Liter TITAN TRUCKMASTER TM430