Lukker 01/12-2024 18:53:00
Sofabord med glasplade og dekorative ben. Måler 130 cm x 70 cm x H: 50 cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Tiffany & Co. “Atlas” diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med tre brillantslebne diamanter. Vægt ca. 6,5 g. B. 5 mm. Str. 53. Original smykkepose og æske medfølger.
England. 1854–55. 3 bedre mærker i stemplet kvalitet. SG 25–27. [ 25–27 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
BUDT 4000,- DKK
Fin Iveco varevogn i farven hvid under reklame-foliet. Har reklamefoliet som er på nu, fjernes inden aflevering. Tanken i varerum følger ikke med. Har aircon, og automatgear. Undervognsbehandlet i 2019. Wabasto fyr. Tandremmen er skiftet i 2018. Iveco 35-S12 HI Matic - Aut.
BUDT 93500,- DKK
Dansk flisebord af bemalet træ, plade med 24 fajance fliser dekoreret i blåt med arkitektur. Fliser 18. århs. slutning. Underdel rokoko form, 19. årh. H. 76. B. 87. D. 61.
Bolt / Punktsvejser HBS CD 1501, 230v, med kabler + kasse med udstyr
Island. Indstiksbog med diverse udgaver inkl. ældre stemplede mærker samt en del postfrisk materiale her iblandt flere 4-blokke. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
RULLEBORD med elektrisk løftefunktion. Højde 1000 mm.
Ass. 18mm kobber pres GAS