Lukker 28/11-2024 12:15:00
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
Afhentes: GRATIS FORSENDELSE (til nærmeste pakkeshop) >>KUN DANMARK (via Google Maps)
156 stk. lysfad
Isrivarblad snedställt Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Bredd: 3 m Höjd: 0.87 m Djup: 0.75 m Snedställt Skick: Isrivarblad i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
1913. Chr. X, 10 øre, rød. på Attest for Indkøb af Frigørelsesmidler ann. med rammestempel “GEBYR ODDER POSTKONTOR”. Sjældent stempel [ 69 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TOPNØGLESÆT, Metallo, 171 dele.
Årgang: 2008
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
2 stk solus
Stensballe 110 cm kost Passer til belos redskabs bære. Hydraulisk svingbar.
16 visninger
12 dunke destilleret vand á 10 liter (ubrugt)
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1958 B/C (us). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
BUDT 1750,- DKK
- Frø knuser til John Deere. - Har været monteret på John Deere S79 John Deere SCU Seed Control Unit - Frø knuser / cruser for sow seed
BUDT 150000,- DKK