Lukker 03/12-2024 11:30:00
37 kasser div. nitril-handsker á 1000 stk. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Samsung smart TV 46". Brugt, fremstår i pæn stand. MOMSFRI
2750 mm. frontskovl for gummiged, Ljungby L20 - 102560-09
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
2 stk. Vogn / Maskin Hjul med 400/60-22,5 dæk og 8 huls fælge
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-6/5”. Pendel med fatninghus og støvhætte af patineret messing, skærme af kobber. Mærket “PH-6” og “Patented”. Udført ca. 1929 hos Louis Poulsen. Diam. 60. Proveniens: Maglemølle papirfabrik ved Næstved.
Disk, se måltegning på foto. (indhold medfølger ikke)
1 stk Partytelt 6 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
Pænt holdt, har spor efter stilstand i 6 månede MAN Tg a 26.350
BUDT 50500,- DKK
PALLE med el fittings og ledninger.-
Køber nedtager selv
BUDT 17750,- DKK
Firsidet kinesisk kalligrafi penselbæger, gennembrudt, H. 14,5 cm, samt et bambusfineret penselbæger H. 12,5 cm, derudover en 'Wan-emblem' æske, rektangulær form H. 6 cm L. 31 cm B. 16,5 cm.. 19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling