Lukker 03/12-2024 11:30:00
6 dunke imprægneringsvæske for tøjvask (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Svensk kommode af bemalet træ, plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 80. B. 88. D. 47.
1 bt. Montrachet Grand Cru, Bouchard Pére et Fils 2010 A (hf/in).
SVEJSEHJELME, 2 stk. med automatisk nedblænding og flere justeringsmuligheder. Ubrugte.
Indisk relief af sandsten med Parvati, stående med højre hånd løftet holdende en lotusblomst, den venstre arm langs siden, et sjal snor sig omkring arme og ben. Monteret på base af træ. H. 47 cm. Provenance: Hakon Christiansen (1893–1960) senior director of EAC, East Asiatic Company Ltd; stationed, mainly in Bangkok, from 1926 till well after World War II.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Joskin Silospace 20 Joskin Silospace 20/40
BUDT 123500,- DKK
Gravemaskine Takeuchi TB 125, med 30 cm skovl, hydr. Udtag på arm, engcon skifte, timer 9805, Årg 2009, s.nr 12519560, overskudsmaskine, har kørt her på pladsen
BUDT 18500,- DKK
Komplet Matador VHS-samling (alle 24 afsnit) + div. dvdér
1 bt. Chambertin Clos de Bèze Grand Cru, Domaine Duroche 2019 A (hf/in).
Pænt sorteringsanlæ Kleemann MS702 EVO - Mobiscreen
BUDT 362000,- DKK
Grønland. 1950–2011. Flyttekasse med ca. 1800 stk. FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×