Lukker 03/12-2024 11:30:00
17 stk. Kalix jakker, CRV i str. 4 stk. S - 4 stk. XXL - 9 stk. XXXL (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
Slik automat/kran + king Louie + 2 andre ting, ubrugt
Stjernestempler. Lille lot med ca. 25 kort med stjernestempler på Frederik VIII. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TOPNØGLESÆT, 52 dele. Ubrugt.
Står i 6230 Rødekro. 24 pakker Termatex Alpha VT-S-24 lydloft til skinnesystem, 600 x 600 mm. 19 mm. Hver pakke indeholder 10 stk = 3,6 kvm. Til ca. 86 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Diamantørestik af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant. L. ca. 14 mm.
Litteratur. Danmarks Tofarvede Frimærker 1870–1905. Pragtværk i 6 bind. Af Lasse Nielsen. Som nye ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
144 stk Amalie Dybetallerkener
Kinesisk klapmuts skål af porcelæn dekoreret i blåt i stiliseret design, den svungne kant med masker. Wanli 1573–1620. Diam. 15 cm. Proveniens: Etiket fra Ole Haslunds Hus.
Et par kinesiske Canton emalje tedåser, rektangulær form med indtrukne hjørner, dekorerede med landskaber i felter. Qianlong 1736–1795. H. 8,5 cm. (2)
KNIVSÆT, VonShef, 5 knive samt Magnetisk knivblok.
Ca. 60 stk. Ikea tallerken holdere, kan også bruges til servietter.