Lukker 03/12-2024 11:30:00
30 dunke alu-rens á 5 kg. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
3 EFG skuffedare h: 52 cm / b: 43 cm / d: 62 cm
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Hængelås, 40 stk.
Et par kolosal Louis Philippe kandelabre af forgyldt og patineret bronze. Frankrig, 19. årh.s første halvdel. H. 110. (2)
Ingen beskrivelse
AC-Delco boreskruemaskine med 2 batterier og lader
Et par kinesiske skåle af sølv, gennembrudt blomsterdesign, uden indsats. Luen Wo. Shanghai, ca. 1900. Vægt 180 g. H. 5 cm. Diam. 12 cm. (2)
Dansk forsølvet officerssabel M/1950 i skede med bærepose og porte epee. Den firniklede klinge er ca. 81,5 cm. lang mærket kronet FMI på brystets ene side og CARL EICKHORN SOLINGEN på den anden i forniklet jernskede med to bæreringe.(1)
IMPACT SOCHET SÆT, StahlKaiser.
200 Bars højtryksrenser, 30l/min. Reperationsobjekter. Elektronikken virker ikke på den ene og pumpen virker ikke på den anden. Alto High Flow 1800
Parti div. sæbe/papir-dispenser m.v. (står på repos)