Lukker 03/12-2024 11:30:00
Parti div. børster+ vinduesvasker, Nilfisk + moppefremfører m.v. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
8 stk latex masker, ubrugte
Alko plæneklipper med benzinmotor, Pro 145 med opsamler, MF
5 stk. Solcelle 30W gadelampe med bevægelsessencor og indbygget batteri. 30W 6500K. 5V. Ubrugt. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel, 1998. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Pavillion med 2 stk. solarier i, parat til opsætning og ibrugtagning. Er opsat med timer, der selv låser døren kl. 22.00 og der er mobilpay anlæg med. Nemt at flytte med kran. Kan bygges om til mange formål. Pavillionen er bygget i holdbare og vejrbestandige materaler. Der er lydanlæg, strøm og udluftning i pavilionen. Kan lave penge fra første da ABC Pavillion - Med 2 stk. Solarier
BUDT 81500,- DKK
Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Ubrugt.
Parti div. julepynt "Tuborg julebryg"
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Holmer T4 Holmer T4-40
BUDT 1110000,- DKK
2 motorer 0,35KW
Værktøjsvogn med 6 skuffer, 2 låger, træ bordplade, hjul, str 121 x 48 x 88 cm, der medf. Arbejdsbord uden bordplade.
Ca. 100 pakker Duni servietter. Ass motiver og farver.