Lukker 22/11-2024 11:21:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
Norge. Diverse litteratur inkl. “Håndbok over Norges Frimærker” der iblandt bind omhandlende Posthorn mærkerne. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ikon med fremstilling af Gudsmoder med Jesusbarnet, oklad af delvist forgyldt sølv. Tempera på træpanel. 19. årh. 21×16.
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Dansk møbeldesign Et par stole med stel af eg, løse hynder betrukket med stribet uld. 1970'erne. (2)
6 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
Kraftig planerbjælke. Skal rettes da den er bøjet to steder. Passer på Hydrema-hurtigskift. ABC Planerbjælke - 2 meter planerplanke
Disk, se måltegning på foto. (indhold medfølger ikke)
BUDT 5250,- DKK
MOMENTNØGLESÆT. Momentnøgle og adapter med Impact toppe til hjulskift.
22 dunke industrirens (ubrugt)
Entreprenadhjul som använts på Volvo L60H Märke: Techking Modell: 20,5R25 Snow Antal: 4st däck och fälg Skick: har brukats en halv vinter, inga kända fel Övrigt Eventuell Lasthjälp finns på plats