Lukker 03/12-2024 11:30:00
1 rulle absorberingmåtte, Rapid-Sorb Roll Gris 38 cm. x 46 meter (ubrugt) (står på repos)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
12 store ruller løbetråd, Cones (ubrugt)
. Ubekendt Slæbeskovl 2,2m3 / 2 1/4 yd
BUDT 15250,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Tjep sømpistol til luft. MX50. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Gucci Silketørklæde med motiv i form af stole i gyldne, røde og bordeaux nuancer på mørkeblå baggrund. Ca. 87×87 cm. Original æske medfølger.
Urkasse i stålSafirglas146SWBLLBemærk: Batteri skal måske skiftes
BUDT 25,- DKK
Bottega Veneta “Campana” taske af mørkebrunt læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et rum med magnetlukning og en indvendig lynlås lomme. H. 24 x B. 34 x D. 14 cm. Original dustbag medfølger.
Såmaskine med hydraulisk udfoldning. 6 meter og 12 række ABC 6 meter 12 rækker
SOLARLAMPER, 2 stk. med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo L 70 / L 90 Hjul - 4 styk med dæk - Traktor møns Volvo L 70 / L 90 Hjul - 4 styk med dæk - Traktor mønster
BUDT 46000,- DKK
Carl Møller (f. Skælskør 1845, d. 1920) Kystparti fra Gl. Skagen. Sign. Carl Møller 1916. Olie på lærred. 24×38.