Lukker 24/11-2024 15:00:00
Urkasse i stålSafirglas146SWBLLBemærk: Batteri skal måske skiftes
BUDT 25,- DKK
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
Parti div. dvdér
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. 2 mærker med varianter. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti akku værktøj. Stand ukendt.
6 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 400 x 62 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Liljen”. Et par stole med ben af stål. Sæde og ryg betrukket med sort skind. Model 3108. Formgivet 1969. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 2007. (2)
Ubekendt møbeldesign Et par brutalist stole af eg, løse hynder med grå uld. (2)
Palle m/div. Rengøringsartikler
2 bts. Historical XlX'th Century Wine by Château Palmer 2019 A (hf/in).
BUDT 2300,- DKK
1200 liters Olietank fra Roug
Står i 6780 Skærbæk. Heste billeder - bl.a af Otto Bache fra 1978. Derudover heste figurer i forskellige udformninger. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Køkkenvandhane, Oras Lacucina Alessi 8520, Krom, 2 grebs køkkenvand. Ubrugt