Lukker 28/11-2024 19:00:00
SOLARLAMPER, 2 stk. med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte.
105,6 m2 kvalitets trægulv fra Moland. Hver stav måler 10x233/2050 mm. Medway white ash, børstet overflade. nyt og ubrugt i original emballage. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. ! Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger !
Elsa Sevilla Sidsner (f. 1947) Uden titel. Sign. på bagsiden Elsa Sidsner. Olie på lærred. 90×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Holger Møller (f. København 1864, d. sst. 1938) Portræt af Helene Hiort-Lorenzen (1862–1920). Sign. H. Møller. Olie på lærred. 29×27.
Velkørende maskine med lavt timeantal. Drejbart lad med tip. Drejebart sæde. Wacker Neuson DT25 - Kapacitet/capacity 2,5 ton - På gummibånd bånd / On rubber tracks
BUDT 145000,- DKK
2 stk. galvaniserede skilteholdere, med skilteplader
Lastväxlarcontainer Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Längd: 4.5 m Bredd: 2.42 m Höjd: 2.2 m Täckning galler Dörrar Skick: Lastväxlacontainer i begagnat fungerande skick med spår av användning
24 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor
BUSKRYDDER/GRÆSTRIMMER inkl. 2 stk. 24 Volt/3 Ah batterier og lader. Med teleskopskaft, savklinge samt metal og plast trimmerblade. Ubrugt
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, brødkniv, udbenerkniv, urtekniv og utilitykniv. Knivblad 10-21 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter af resin. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1988 A (hf/in).
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×