Lukker 03/12-2024 11:30:00
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
20 fots container - El-uttag - Belysning - Element - Låsbom - Mått ca: - 610 cm lång - 245 cm bred - 260 cm hög - Vikt ca 2,5 ton Noterat: Rosthål förekommer samt lagningar , se bilder Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan hämtning, mot avgift
Versace E sæt bestående af et tørklæde af bomuld med blåt, rødt og gyldent motiv på sort baggrund og pink/lilla tørklæde af polyester med rødt og blåt motiv og blå rullekant. Ca. 65×65 cm og 89×89 cm. (2) Original etui medfølger.
Container Sidoluckor. Liten lucka bak. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “På vej”, 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
værktøj
Parti bakker og tappe
NATKIKKERT/KAMERA med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt.
25 stk Pallerammer 80x120 cm, EUR, pæn stand
Et par slangehanksvaser af porcelæn, dekoreret i farver og stafferet i guld, balusterformet med blomsterbuketter, hanke i form af slanger. Meissen. 20. årh. H. 27. (2)
UDVEKSLINGSNØGLE, StahlKaiser, til løsning af møtrikker 24-38mm.