Lukker 03/12-2024 11:30:00
78 dunke hånddesinfektionsmiddel, Des Gel á 5 kg. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Dingli JCPT1418RT - 14, Dingli JCPT1418RT - 14,3 m
BUDT 80000,- DKK
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
FALKÖPING saltspreder model TC 16 liftophængt med hydraulisk drift. Årgang ca. 2014. Løbende vedligeholdt: hvert år op til sæson. Computer medfølger. (Afmonteres af fra traktor inden afhentning) Inklusiv vægt. Indhold: 1,6 kubikmeter Indvendigmål: 65-95x198x118cm Saltsprederen er monteret med spredetallerken, trepunktsophæng og pressening. Der er ridser og overfladerust forskellige steder. Maskinen er fuld funktionsdygtig.
Palle handelsvare, noget er brugt.
8 dele grydesæt. Med keramisk marmor slip let belægning. Flg. str.: 16 cm/1,5 l, 20 cm/2,6 l, 24 cm/4,4 l og 28 cm/6,3 l. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugte
5 Fag Stålreoler med 25 hyldeplader, 92 x 90 cm, H 200 cm + 3 Fag stålreoler med 16 hyldeplader 91 x 38 cm, H 198 cm, uden indhold. BEMÆRK må først afhentes søndag den 8/12.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm. Butikspris 399,95kr - 899,95kr - tog
- Bemærk har kun 1.050 timer. - God skovlpakk Case CX 26B - Minigravemaskine / mini excavator 2,7 ton
BUDT 121500,- DKK
8 stk Flagstænger på krydsfod, H 200 cm
3 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Salget på vegne av kommune. På lesing inkludert. Ukjent tilstand ikke testet. Ser hel og fin ut.