Lukker 03/12-2024 11:30:00
12 stk. hvepsefælder + 11 flasker hvepselokkemiddel á 1 liter (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Fransk maler, 18. årh. Portræt af en herre med lavendelfarvet brokadejakke. Usigneret. Olie på lærred. 81,5×63. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 790, 2006 nr. 1392.
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
10 stk. lærke stolper - 100x100x4200 mm.
160 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk. (ubrugt)
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “AP 65”. Øreklapstol med ben af eg. Betrukket på sider, ryg og løs hynde med patineret skind. Udført AP Stolen, København. Litteratur: AP-Stolen/Salesco katalog 1967
Julenisser med lys 24 stk assoterede modeller
Velkørende Ford 3000 med fejekost. Bemærk: Lavt timetal (Timetællere virker Ford 3000 - 2 ton - lavt timetal / low hours, Se Video !
BUDT 16000,- DKK
Ca. 81 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 4
BUDT 3500,- DKK