Parti metrisk fingevind
Ekspanisions beholder til Vaillant gas kedel 4 stk. ubrugt.
Rubin- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet rubin på ca. 0.72 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.26 ct. Str. 53,5. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
4 bts. Crozes-Hermitage, “Les Varonniers”, M. Chapoutier 2010 A (hf/in). Owc. Sourced from an excellent private cellar
stort parti træbøjler
William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959) Model. Sign. William Scharff 1920. Olie på papir. Lysmål 68×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Inge Hørup (f. København 1958) “Påklædnings scene”, 2005. Sign. Inge Hørup med datering samt med titel på bagsiden. Olie på lærred. 80×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Lang mode Mercedes Vito 113 Cdi - Kassevogn Lang model / Long version - Video ! - Ny mindstepris !
BUDT 39000,- DKK
Velholdt og nymalet Mecalac kranarm til læssemaskine. Mecalac LHS09001 - Kranarm / Crane arm
BUDT 6250,- DKK
BORESÆT, 170 dele HSS borsæt i metalkuffert 1-10mm.
Rigtige fine fælge til bla. Case gummihjulslæsser 20.5-25, har ligget indenfor, og er stortset ikke brugt. ABC 20.5-25 Fælge til Case Gummiged