Lukker 26/11-2024 09:03:00
Rigtige fine fælge til bla. Case gummihjulslæsser 20.5-25, har ligget indenfor, og er stortset ikke brugt. ABC 20.5-25 Fælge til Case Gummiged
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Hulsavsæt til beton mv. 40, 65, 80, 100, 120 mm med SDS adapter. I alukuffert. Ubrugt
Safir- og diamantring af platin prydet med oval facetslebet safir på ca. 2.50 ct. omkranset af talrige enkeltslebne og old-cut diamanter på i alt ca. 0.84 ct. Farve: H. Klarhed: SI. Vægt ca. 4 g. B. 11 mm. Str. 53. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2012.
RILLEFRÆSER, Boxer BX-212, 5-40mm 1700W 230V.
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) Fugle og liggende kvinde. Sign. Corneille 85, 67/250. Litografi i farver. Lysmål 58×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Julius Gregersen (f. Flensborg 1860, d. sst. 1953) Skibsportræt af “Anna, Rendsburg”. Sign. Jul. Gregersen, Flensburg 1/10 1908. Olie på lærred. 55×77.
2 bts. Mg. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1983 A (hf/in). Sourced from a temperature controlled cellar
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016) Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden; Berlin 93. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. CSP fælge / Michelin dæk str. 215/65 R 17. Passer til bla. VW Tiguan, årg: 2020. ET40.
BUDT 11500,- DKK