Uniquick 2000 vibrations fremfører
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) En ung italienerinde på vej efter vand. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen. Olie på lærred. 65×44.
Vertikalskærer med opsamler/kost Imants V 170 + VV170 - Vertikalskærer med opsamler/kost
BUDT 3500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Tjep ST-15/50 Gas SG sømpistol med batteri. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
5 stk. cement-figurer - H: fra 30 til 60 cm. (ubrugt)
Johan Rohde (f. Randers 1856, d. Hellerup 1935) Kande af sterlingsølv med hamret overflade. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 432 A. Vægt 548 g. H. 22,5.
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper fra Nordlux. Model Scorpius - 1 stk. lille og 2 stk. maxi. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
Dobbelt glasdør ca. 142x204cm uden karm hvid.
Hele Verden. Parti i 2 kasser med bl.a. mængder af postfriske udgaver fra Danmark, Norge og Schweiz inkl. hæfter fra abonnement mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trailer med lystavle. LED skærm 4G modem opkobling til skærm. Skærm kan lægges ned for transport. Skærm kan dreje PHV LED screen 4G Modem - Video!
BUDT 20000,- DKK
Danmark. Stålstik. 1933–2001. Godt og omfangsrigt kartotek i 9 velfyldte kartoteksæsker med mange bedre mærker i stort antal. Enorm katalogværdi. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×