1 ubrugt Migatronic tig kabel
2 nye føringer, 1 manuel og 1 til luft
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)
2 bts. Charmes Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
96 stk Snapseglas 2 cl.
Robert Combas (f. Lyon 1957) Uden titel. Sign. Combas 90, 5/100. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 105×87. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Mandela armring af 18 kt. rosaguld. Vægt ca. 54 g. B. 10 mm. L. ca. 19 cm. Stemplet nr. 7/466. Certifikat og original æske medfølger. Limited edition. Nr. 7.
2 diverse cylindre
1875. 4 øre, grå/blå på 8 øre helsagskort fra Slagelse til Hamburg. DAKA +3.000 [ 23a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 ubrugte gear
Stativ til træningsudstyr
3600 M6 låsemøtrik
BUDT 16500,- DKK