2 ubrugte motorer 0,75KW og 0,55KW
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på lærred/tekstil. Den ene måler 65 x 59 cm. og den anden måler 32 x 44 cm. Har været rullet sammen. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Stege plade, se foto
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) To småpiger ved et bondehus en sommerdag. Sign. H. A. B. Olie på lærred. 26×30,5.
Milas Fire ringe af satineret sølv og 18 kt. guld hver prydet med henholdsvis brillantslebet diamant, fire brillantslebne farvebehandlede diamanter, hjerteformet lilla safir og brillantslebet farvebehandlet diamant. Samlet vægt ca. 30,5 g. Str. 53–54. En ring er str. 53.
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Kører godt - Udstødning utæt, dog ingen teknisk betydning udover støj. Jelau 3504 C - Gas - Kapacitet 3,5 ton, løftehøjde 3,25 m / 3,5 ton capacity, lifting height 3,25 m
BUDT 10500,- DKK
To halskæder med vedhæng af 14 kt. guld prydet med henholdsvis et Dagmarkors og et vedhæng med prydet med facetslebne pink safirer, antikslebne diamanter og kulturperle. Samlet vægt ca. 5 g. L. 44 cm. (2) Æske medfølger.
Står i 6630 Rødding. 10x palle med 40 stk per palle. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 100.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed + MOMS
Brusesæt Hansgrohe myselect S multi set, 3 stråletyper, firkantet brusehoved Ø11 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde. Ubrugt