1 ubrugt gear 15:1 udg ø35
WiFi KAMERA Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobil tlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt.
Fristaden Christiania, Christiania 6 år 1977, kobber med flag og med emalje samt randnummer 10, 26,60 g, Sieg 2.3 - sjælden
Et par safirørestikker af 18 kt. guld hver prydet med talrige facetterede multi farvede safirbrioletter på i alt ca. 14.32 ct. Samlet vægt ca. 15 g. L. 4,5 cm. (2) Tester op til 22 kt. guld enkelte steder.
Robert Combas (f. Lyon 1957) Uden titel. Sign. Combas 90, 13/100. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 110×83. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Tre kinesiske penselbægre af bambus, bitong, alle med indridset kalligrafi. H. 11.5–15.5 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
Trækkrog med 3 styk kugletræk til Claas 930 og 960. Claas 930/960 Kugletræk
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Stor Meissen “Zwiebelmuster” opsats af porcelæn, dekoreret i underglasur blå. Gennembrudt skål stående på træ omkranset af par i Rococo dragter på base modelleret med rocailler og kæmninger. Model efter Ernst August Leuteritz (1818–1893). Tyskland 19. årh.s anden halvdel. H. 48,5 cm. L. 33 cm.
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "guld/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)