Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 27×41.
Julenisser med lys 24 stk assoterede modeller
KNIVSÆT, Rheinstahl, 6 dele i gaveæske.
Danmark. 1851–2016. Udstillingssamling med en del bedre værdier og krydret med forsendelser. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Milwaukee Vinkelsliber + 200 skæreskiver, ubrugt
Eksklusivt bord i massiv valnøddetræ, 80 x 180 cm, H: 72 cm. Bordpladetykkelse er 20 mm massiv valnøddetræ og pladen har et flot spil. Bordet kan anvendes til mødebord, spisebord eller skrivebord. Nypris 30.997 kr. Ubrugt. +MOMS
Thailand/Japan. 3 indstiksbøger med diverse mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Ludvig Chr. Møgelgaard (f. København 1873, d. 1928) Landskab i nærheden af Fredensborg. Sign. Ludv. M. Fredensborg 1917. Olie på lærred. 35×46.
Rolex Armbåndsur af 9 kt. rødguld. Mekanisk værk med manuelt optræk. Brun læderrem med c-spænde af guldbelagt stål. Ø 23 mm. 1938
Beton-figur - H: ca. 31 cm. (ubrugt)
7 stk Fyrtræs Klapborde 180 x 100 cm