Lukker 28/11-2024 12:50:00
Flisevogn Kan håndtere Op til fortovsfliser
Afhentes: Kj- ramsølille, Denmark (via Google Maps)
Hele Verden. Flyttekasse med samlinger fra hele verden inkl. meget oversø og kun ældre udgaver. Bør ses. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tøm reolen
1 bt. Mg. Corton Grand Cru, Bouchard Pere et Fils 2013 A (hf/in).
78 dunke hånddesinfektionsmiddel, Des Gel á 5 kg. (ubrugt)
Flot og elegant herreur med Genuine læder rem, vandtæt til 3 ATM, stainless urkasse.
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
Trafiklys 220 V.
32 stk. elektriske clipse/hul-maskiner (ubrugt)
BRØDKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Danmark. 11 tidligere auktionslot i **/* kvalitet inkl. Våbentype 10 øre ANILINRØD, Gl. Luftpost højværdier, Chr. X med nuancer osv. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Theo Wolvecamp (f. Hengelo 1925, d. 1992) Uden titel. Sign. på bagsiden Wolvecamp. Olie på lærred. 50×40. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Baby Rabbit stol i smuk støvet grøn farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26 x 53 cm. Sædehøjde 30 cm. Vejer 2 kg. Nypris 820,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS