Lukker 26/11-2024 19:00:00
Evald Nielsen (f. Stubbekøbing 1879, d. Frederiksberg 1958) Papirkniv af sterlingsølv, skaftets øverste del med kugledekor i relief. Udført og stemplet hos Evald Nielsen. Vægt 72 g. L. 21,2. En Evald Nielsen kartonæske medfølger.
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw
PLASTSVEJSER, f. eks. Til reparation af kofanger. Inkl. Div. Krammer. Ubrugt.
1938. 5 øre, type I. Nedre marginalblok nr. 700 i postfrisk kvalitet. [ 2 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 18 cm, rum opdelt til 36 glas, Ø 73 mm
2 stk Store Rullevogne rustfri, H 200 B 290 D 100 cm
2 bts. Puligny Montrachet, 1. Cru “Les Combettes”, Domaine Leflaive 2007 A (hf/in).
17 stk. Kalix jakker, CRV i str. 4 stk. S - 4 stk. XXL - 9 stk. XXXL (ubrugt)
36 dunke lugt-fjerner á 5 liter (ubrugt)
Toiletsæde, Duravit D - neo, str. 37,6 x 44,1 cm, Rustfrie beslag. Ubrugt.
Opbevaringskasser i træ, 4 stk. Måler: 35x25x20. Ubrugte og i original emballage + MOMS
10 stk Borde 120 x 80 cm
ubrugt PTO gear