Lukker 04/12-2024 17:04:00
Chloé “Marcie” taske af rødt læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med to indvendige lommer og mørkebrunt stof for. H. 27 x B. 35 x D. 11 cm.
Palle m/div. Alarmer til tøj
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Geringhoff RD800 FB Majsskærebord 8Rk. Skær bordet har sidst være i drift i 2022. Det er fuldt funktionsdygtigt . Hydraulisk sammenklappeligt. Transportbredde ca. 3.3 M. Vægt 2965 Kg. Årgang 2010 Model RD800 FB
- Ikke meget brugt. - Flishugger. NHS 720IE4
BUDT 18000,- DKK
1 ubrugt gear 15:1 udg ø35
72 dåser affedter/limfjerner, Quick Rens á 400 ml. (ubrugt)
parti div. bilindretning til førekabinen
C.F. Sørensen m.fl., efter Fem plaketter af porcelæn med trykt dekoration i form af skibsportrætter og “Fregatten Jylland under Island 1874”. Tryksign. Udført hos Bing & Grøndahl. Nummererede. plaketter 21×30. (5)
Førerhus til Egholm Power flex. Komplet med lygter, spejle, visker m.m. Venstre siderude mangler. Rustfri, med advarselsblink.
SKRUESTIK, 150 mm. Med ambolt og drejeskive, 10 kg. Ubrugt