2 hydr. Cylinder ubrugt, 70x50x 570 total
BALLING og HOLBÆK. Stjernestempel på 2 postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 6
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Traktor Volvo BM 800 med hydr. Bagmonteret kran A90KU2, har været startet og kørt her på pladsen, lyder godt i motor, kran ikke afprøvet, mangler dør, vindue, venstre motor klap.
Perlesmykkesæt og lås af 14 kt. guld bestående af armbånd og halskæde prydet med talrige kulturperler. Perlediam. 6 mm. L. 20–35 cm. (2)
Fordson Dexter dele, emblemering
Ca. 47 stk Vandkarafler 1 liters
2 sæt Earpads i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Post=Kort over Dannemarck og alle Færge=Stæder. Original landkort med oplyste afstande i Mil. Dateret 1788 ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. 5 stk. BEGA 2859 væglamper. I farven grafit. Ubrugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7530 Premium - 7,4 John Deere 7530 Premium - 7,4 ton
BUDT 146000,- DKK
Paravent bestående af tre fløje, delvis dekoreret med lak 'en chinoiserie', antagelig Frankrig, 19. årh.s slutning. Hver fløj 158×49 cm.