Lukker 02/12-2024 11:00:00
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928) Skræpper og vilde blomster. Sign. Godfred Christensen Farum 1862. Olie på papir monteret på malepap. Ca. 23×33.
ACTION/SPORTSKAMERA - BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
VAREBIL, TOYOTA RAV 4 2,0 DIESEL 4 WD. 1st. Indreg: 23-09-2005. Synet: 11-11-2021. Km-tæller viser: 345219.
. Fiona Apollo DR - Incl. Kverneland Harve med tandpakkervalse
BUDT 19250,- DKK
To kinesiske silkebroderier, det ene med buddhistiske symboler og blomster, det andet med figurer i landskab, samt et par kinesiske silkesko. Ca. 1900. Lysmål 49×9 og 56×14. (3)
Hemmabyggt Lyftok för gafflar Mått: Längd 3000mm Bred 2250mm Höjd 500mm 6mm gods i balkarna Lasthjälp finns på plats
Ole Lynggaard (f. 1936) Aquamarin- og diamantsmykkesæt af 14 kt. hvidguld bestående af vedhæng og ring hver prydet med cabochonslebet aquamarin og brillantslebet diamant på i alt ca. 0.35 ct. Farve: G-H. Klarhed: VS. Samlet vægt ca. 10 g. Vedhæng B. 12 mm. L. inkl. øsken 26 mm. Ring B. 16 mm. Str. 54. (2)
5 stk. Knivsæt med 6 dele. Ubrugte
Ca. 250 ruller satin-bånd á 3 mm. x 10 meter (ubrugt)
Velholdt maskine, altid passet med service og vedligehold gennem Hydremas egen serviceordning. Har lige fået lavet service. Stor lyspakke. Har både dozerblad og støtteben. Lige fået skiftet begge bagdæk. Wabasto motorvarmer. Stror rummelig kabine med multijoysticks. Absolut en maskine i topklassen. NB!: Der kan udover auktionsprisen tilkøbes et GPS Malkin 30 anlæg og en vogn med ekstra skovle (vognen er vist på billederne og er ikke med i auktionssummen) - spørg os om prisen på GPS anlægget og på vognen!!! Hydrema MX16 - 19 ton - Engcon Rotortilt - Meget god stand!
BUDT 950000,- DKK