drejekrans 105 i diameter
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med blåt skjoldstempel KOLONIEN HOLSTEINSBORG. Pragtkvalitet. Attest Nielsen [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trebenet grill fra Kynast. Ø 52,5, H 150 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS
29 m "High Reach Demolition" excavator! Med både "standard gravearm/bom" og med 29 m High Reach equipment - see both equipment on the attached photos! Rigtig fin maskine i god stand. Hævebart førerhus. Bemærk den gode undervogn Bemærk transport målene er opgivet uden den lange arm. Bemærk at skovlen ikke medfølger Caterpillar 345 CL UHD - 29 m "High Reach Demolition" excavator
BUDT 624000,- DKK
240 sæt m/2 sorte krukker for fyrfadslys
Fransk Empire konsolur sortbroget marmor og forgyldt bronze, rigt støbt med putti, palmetter og akantusblade. Hvidemaljeret urskive sign. Le Roy & Fils, 296 Regent Street, London, 13 & 15 Palais Royale, Paris. 19. årh. H. 54.
7 kasser rustfri bolte M16x80, 175 stk
Oprørernes artilleripistol M/1848 med lyst skæfte mærket BGC bag sideblikket. Den ca. 27 cm.lange pibe i kaliber ca. 18 mm. er mærket overstreget A.B_2_12. U B_No 44 samt B. 4. ???? . (1)
1983mod.VOLVO BM 4400 HJULLASTER Fungerer greit Lekker litt fra løftesylider Sist serfisert 22-23 Se bilder!
Badeforhæng 2 stk. Van Der P. 180X230. 100% polyester. Ubrugte
Inger Møller (f. 1886, d. 1979) Flødekande samt sukkerskål med to hanke af sterlingsølv. Udført og stemplet hos Inger Møller, Danmark, Sterling, 925S, 1952. Samlet vægt 420 g. Flødekande: H. 8,1. Sukkerskål: H. 6,6. B. inkl. hanke 12,7. (2)
BUDT 2300,- DKK
VÆRKTØJSSÆT, 15 dele specialværktøj, løsne/spænde møtrikker.
Pferd poler maskine for motorer mv. Masser af tilbehør Ekstra gear udvekslinger